Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos bei grąžinamos teisės aktų nustatyta tvarka.

Kokybiškos prekės keičiamos į kitas prekes arba grąžinami pinigai už prekes, jei prekė neatitinka nuotraukoje pavaizduotos prekės arba turi akivaizdų defektą prašome iškarto mums apie tai pranešti ir prekės nenaudoti pagal paskirtį. Pranešti apie problemą būtina per 24 valandas po pristatymo dienos informuoti Jums patogiu būdu: elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba paskambinkite tel. 867576877.

Jei Jums nepatiko nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, galite per 14 kalendorinių dienų  nuo prekės pardavimo dienos pakeisti ją analogiška preke arba atgauti už ją sumokėtus pinigus. Šioje pastraipoje nurodytais atvejais prekių grąžinimo/pakeitimo išlaidas apmokate Jūs. Atminkite, kad prekės siuntimo-grąžinimo kaštai negrąžinami.

Grąžinamoms prekėms taikomos šios sąlygos:

  • grąžinamos prekės turi būti kokybiškos, nenaudotos, nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos: prekės nesulaužytos, nesuteptos, nepažeistos jų etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir pan.(prekės ar jos pakuotės išvaizdos pasikeitimai, būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pasikeitimais);
  • prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje;
  • prekės turi būti grąžinamos tos pačios komplektacijos, kokios buvo gautos.

Prekių grąžinimo procedūra:

1. Prieš grąžindami prekę, parašykite mums elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba paskambinkite tel. 867576877

2. Tinkamai supakuokite prekę. Apsaugokite prekę nuo galimų pažeidimų transportavimo metu.

3. Kartu su grąžinama preke prašome pridėti laisvos formos prašymą grąžinti pinigus, nurodant kliento vardą ir pavardę, banko sąskaitą, o taip pat pridėkite PVM sąskaitą- faktūrą, kurią gavote į Jūsų užsakymo metu pateiktą e.paštą. Pinigai grąžinami tik užsakovui.

4. Prekę ir aukščiau nurodytus dokumentus atsiųskite kurjeriu adresu:

UAB AM projektai,

Kuršių g. 7, 48107 Kaunas,

"LAGAMINAIVISIEMS.LT" parduotuvė.

tel. 867576877

Jei grąžinamą prekę pageidaujate keisti į kitą prekę, prašyme tiksliai nurodykite savo pageidavimus.

Apie grąžinamos prekės gavimą informuosime Jus elektroniniu paštu arba telefonu. Jei prekė grąžinama laikantis aukščiau aprašytų nuostatų, grąžinsime Jums pinigus arba, esant galimybei ir Jūsų pageidavimui, pakeisime prekę analogiška preke. Jei keitimo metu susidaro kainų skirtumas, turėsite jį sumokėti. Kainų skirtumas sumokamas pavedimu į nurodytą banko sąskaitą. Jei grąžinamą prekę pageidaujate pakeisti į kitą prekę, Jūs apmokate siuntimo išlaidas.

Pardavėjo teikiama pinigų grąžinimo ir kokybės garantija neapriboja ir nevaržo pirkėjo (vartotojo) teisių, kurias, įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, nustato teisės aktai.

Prašymus ar skundus dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/.