Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Apie parduotuvę

PDF
Spausdinti
El. paštas

Instrukcija kaip užsisakyti prekes.

PDF
Spausdinti
El. paštas

INFORMACIJA RUOŠIAMA

PDF
Spausdinti
El. paštas

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos bei grąžinamos teisės aktų nustatyta tvarka.

Kokybiškos prekės keičiamos į kitas prekes arba grąžinami pinigai už prekes, jei prekė neatitinka nuotraukoje pavaizduotos prekės. Apie tai būtina per 24 valandas po pristatymo dienos informuoti Jums patogiu būdu:  elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba paskambinkite tel. 867576877.

Jei Jums nepatiko nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, galite per 14 kalendorinių dienų  nuo prekės pardavimo dienos pakeisti ją analogiška preke arba atgauti už ją sumokėtus pinigus. Šioje pastraipoje nurodytais atvejais prekių grąžinimo/pakeitimo išlaidas apmokate Jūs. Atminkite, kad prekės siuntimo-grąžinimo kaštai negrąžinami.

Grąžinamoms prekėms taikomos šios sąlygos:

  • grąžinamos prekės turi būti kokybiškos, nenaudotos, nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos: prekės nesulaužytos, nesuteptos, nepažeistos jų etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir pan.(prekės ar jos pakuotės išvaizdos pasikeitimai, būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pasikeitimais);
  • prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje;
  • prekės turi būti grąžinamos tos pačios komplektacijos, kokios buvo gautos.

Prekių grąžinimo procedūra:

1. Prieš grąžindami prekę, parašykite mums elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba paskambinkite tel. 867576877

2. Tinkamai supakuokite prekę. Apsaugokite prekę nuo galimų pažeidimų transportavimo metu.

3. Kartu su grąžinama preke prašome pridėti laisvos formos prašymą grąžinti pinigus, nurodant kliento vardą ir pavardę, banko sąskaitą, o taip pat pridėkite PVM sąskaitą- faktūrą, kurią gavote į Jūsų užsakymo metu pateiktą e.paštą. Pinigai grąžinami tik užsakovui.

4. Prekę ir aukščiau nurodytus dokumentus atsiųskite kurjeriu adresu:

UAB AM projektai,

Kuršių g. 7, 48107 Kaunas,

lagaminaivisiems.lt parduotuvė.

tel. 867576877

Jei grąžinamą prekę pageidaujate keisti į kitą prekę, prašyme tiksliai nurodykite savo pageidavimus.

Apie grąžinamos prekės gavimą informuosime Jus elektroniniu paštu arba telefonu. Jei prekė grąžinama laikantis aukščiau aprašytų nuostatų, grąžinsime Jums pinigus arba, esant galimybei ir Jūsų pageidavimui, pakeisime prekę analogiška preke. Jei keitimo metu susidaro kainų skirtumas, turėsite jį sumokėti. Kainų skirtumas sumokamas pavedimu į nurodytą banko sąskaitą. Jei grąžinamą prekę pageidaujate pakeisti į kitą prekę, Jūs apmokate siuntimo išlaidas.

Pardavėjo teikiama pinigų grąžinimo ir kokybės garantija neapriboja ir nevaržo pirkėjo (vartotojo) teisių, kurias, įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, nustato teisės aktai.

Prašymus ar skundus dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

PDF
Spausdinti
El. paštas

Mieli pirkėjai,

sumokėti už prekes galite šiais būdais:

  • Mokėjimo pavedimu į mūsų sąskaitą SEB banke, užpildžius reikiamą informaciją:

-          Gavėjas: UAB AM projektai

-          Sąskaitos Nr. LT467044060007681573

-          Gavėjo bankas: AB SEB bankas.

-          Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakymo numerį, pagal kurį galėsime identifikuoti Jūsų mokėjimą.

 

  • Mokėjimo pavedimu į mūsų sąskaitą SWED bankas, užpildžius reikiamą informaciją:

-          Gavėjas: UAB AM projektai

-          Sąskaitos Nr. LT927300010142355018

-          Gavėjo bankas: AB SWED bankas.

-          Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakymo numerį, pagal kurį galėsime identifikuoti Jūsų mokėjimą.

 


  • Prisijungę prie savo banko paslaugų internetu sistemos naudojantis PAYSERA . Šiuo atveju mokėjimo nurodymo blankas bus užpildytas automatiškai.

  • Sumokant grynaisiais arba Jūsų banko mokėjimo kortele kurjeriui.
  • Dėmesio, užsakytos prekės rezervuojamos 24 val. laukiant apmokėjimo. Prekės užsakytos penktadienį ir nedarbo dienomis rezervuojamos iki artimiausios darbo dienos 18 val. Negavus apmokėjimo per nurodytus terminus užsakymai anuliuojami ir prekių rezervacijos atšaukiamos. Pasirinkus apmokėjimo būdą kurjeriu prekės pristatymo metu, kiekvienu atveju asmeniškai su gavėju nurodytu užsakyme telefono numeriu yra suderinama pristatymo data. Jeigu užsakyme nurodytu telefono numeriu nėra galimybės susisiekti su gavėju arba gavėjas neatsako į e.laiškus, galioja tas pats prekių rezervacijos ir užsakymų atšaukimo terminai kaip ir išankstiniams apmokėjimams už prekes.


Jei turite papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis tel. +370 675 76877 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Daugiau straipsnių...
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 2

Vykstate į ilgai planuotą kelionę, trumpą išvyką ar darbo komandiruotę? Be jokios abejonės vieni pagrindinių Jūsų palydovų bus lagaminai.

Esame patikima, lojali, bei veržli įmonė, kurios pagrindinės vertybės yra sąžiningumas, aukšta aptarnavimo kokybė ir inovacijos, orientuotos į klientus, Prekiaujame įvairaus dydžio lagaminais bei jų komplektais, skirtais tiek vaikams, tiek suaugusiems. Asortimente taip pat dar galite rasti ir įvairių kelioninių krepšių, bei kuprinių. Mūsų pagrindinė būstinė yra įsikūrusi laikinojoje sostinėje - Kaune, tačiau spračiai ir aktyviai plečiamės. Dėl šios priežasties lagaminai Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje greitu laiku lauks Jūsų.

Vejamės naujausias mados bei stiliaus tendencijas, todėl nuolat atnaujiname ir savo internetinės parduotuvės asortimentą, pildome informaciją, skelbiame akcijas. Tad jeigu skubate ir lagamino reikia greitai, turite mažai laisvo laiko ir nenorite jo tuščiai leisti ieškodami sau tinkamo lagamino po parduotuves, lagaminai internetu – puikus apsipirkimo būdas.

Garantuojame Jums greitą pristatymą, malonų aptarnavimą, aukštą gaminių kokybę ir puikius lagaminus, kuprines ar kelioninius krepšius, atitinkančius visus Jūsų poreikius.