0

Jūsų krepšelis yra tuščias

EKO odos moteriškos kuprinės


Rodoma 1 - 48 iš 139

Moteriška kuprinė
-10%
22,49 € 24,99 € Sutaupote: 10%
 
(0)
Moteriška kuprinė
-10%
22,49 € 24,99 € Sutaupote: 10%
 
(0)

Rodoma 1 - 48 iš 139

Jeigu lygintume kuprinę ir rankinę, neabejotinai, kuprinė laimėtų tiek patogumo, tiek praktiškumo varžybose. Taip pat šiandien kuprinės yra itin stilingos ir lengvai priderinamos prie bet kokio stiliaus ir drabužių derinio, todėl jas mėgsta ne tik jaunimas laisvalaikiui ir mokyklai, bet ir vyresnio amžiaus žmonės, ypač moterys.

Eko oda – ilgaamžė, minkšta ir elastinga medžiaga, imituojanti odos struktūrą. Jos gamybai naudojamas poliuretanas su mikroporomis ir ypač plonas medvilnės pluoštas. Eko oda apjungia natūralios odos ir medžiaginių apmušalų pagrindines savybes. O pavadinime žodis „eko“ atsirado dėl to, kad eksploatacijos metu ši medžiaga neišskiria kenksmingų medžiagų, o gaminama remiantis visais aplinkosaugos reikalavimais nenaudojant sunkiųjų metalų ir kitų kenksmingų medžiagų.

Pagrindinės eko odos savybės: atrodo kaip natūrali oda, sugeria drėgmę kaip natūrali oda, eko odos pagrindas – medvilnė, yra pralaidi orui, pasižymi paprasta priežiūra, yra atspari dilimui.

Eko odos kuprinės – ypač populiarios. Savybėmis jos nenusileidžia natūralios odos kuprinėms, tačiau yra pigesnės. Eko odos moteriškos kuprinės yra atsparios trinčiai, plėšimui, dėmėms ir įbrėžimams, valoma drėgnu skudurėliu, o, esant reikalui, galima naudoti specialias valymo priemones, skirtas odai.

Šiame kataloge mes siūlome platų eko odos moteriškų kuprinių asortimentą: rasite tiek klasikinio dizaino neutralių spalvų – juodų, rudų, pilkų, smėlio, kūno spalvos – kuprinių, tiek modernaus dizaino sprendimų – margų, ryškių spalvų, neįprastos formos – kuprinių.

Kuprinių kainos prasideda nuo 19,99 EUR. Savo asortimentą nuolat atnaujiname, pildome naujomis prekėmis, dažnai organizuojame įvairias akcijas ir išpardavimus.

Jeigu jau turite viziją arba sunku apsispręsti, kokios eko odos moteriškos kuprinės norite, kviečiame užsukti į mūsų kuprinių parduotuvę Kaune, adresu Kuršių g. 7, kur patarsime ir suteiksime visapusišką konsultaciją. Praktiškiems žmonėms, kurie neturi laisvo laiko vaikščioti po parduotuves, siūlome apsipirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Užsisakykite pas mus eko odos moterišką kuprinę internetu, o mes prekę pristatysime per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu. Jeigu turite klausimų ar norite platesnės informacijos, prašome susisiekti telefonu arba el. paštu.